Imam početak NEUROPATIJE, trne mi leva noga, pijem BERLITHION. Jako me muči upotreba jer 8 sati pre i posle uzimanja leka ne smem da uzimam mlečne proizvode i suplemente metalne. posle kog vremena upotrebe da pravim pauzu i koliko. da li mogu da uziman svaki drugi dan, . imam kontrolisani diabet2, pijem gluformin.takodje pijem suplemente miligamma, magnezijuma, ginko, selen stalno.

    Odgovoreno: 20. 09. 2019.
    • Poštovana, niko vam neće dati tačan odgovor na pitanje kada upotrebljavati alfa lipoinaku kiselinu sa mlečnim proizvodima. Uobičajeno je da se Berlithion ili njemu slični alfa lipoini koriste pola, sata pre doručka i bez mlečnih proizvoda tada. Vi možete koristiti za ručak i večeru mlečne proizvode. Ako koristite npr Thyoctacid 600 mg 3x1,što menja parenteralno primenu. Moj savet je da primate najmanje jednom godišnje Berlithion intravenski 10 dana i Milgamma amp u nekoj od dnevnih bolnica, a posle toga sledećih 6-9 meseci peroralno, sa pauzom od 3 meseca. Možete pokušati sa Milgamma mono 300 mg, kao i sa nekim od pregabalinu ili duloksetina za neuropatski bol.Najbolje je da donesete medicinsku dokumentaciju i da zakaže te pregled kod nas. Srdačan pozdrav

Komentari na pitanje: #163899