Postovani, majka mi je 55 god stara, inace boluje od dijabetisa i povecanog pritiska vec po treci put dobija napad koji izgleda uzasno, usta joj se uskrive gubi moca govora trne joj samo desna strana lica i tri prsta na desnoj ruci, noga joj se nekoci nema nesvesticu i ne povraca. Dva puta je bila u bolnicu primila je infuziju i spric i pustalisu je kuci bez da su ista rekli. Zamolila bih vas ako mozete da mi kazete sta je to od prilike od cega to dolazi i kako spreciti sta bi to tacnije moglo da bude. Unapred hvala

    Odgovoreno: 22. 07. 2010.

Komentari na pitanje: #65297

    • Postovani presrecna sam sto ste mi se javili i sto mozete da mi pomognete u mom velikom problemu, nalaze koje ste trazili smo radili ali u nemackoj jer je mamu to uhvatilo ovde, znam da njihovo merenje secera u krvi se razlikuje od naseg al vi ste u to sigurno vec upuceni. Cct: nalaz normalan fkds: bez hemodinamicki relevantni stenoza. Plak na a. Carotis interna obostrano. Ekg: sinusni ritam laboratoriski nalaz: ldl 126mg/dl