Postovani, mojoj majci (70 godina) je nedavno mr pregledom dijagnostikovana av malformacija na mozgu. Od januara ima glavobolje i probleme sa desnim okom (skleritis) . Receno joj je da uradi i msct ili dsa. Na internetu sam se informisala da se u slucajevima av malformacija radi embolizacija. Da li mi mozete reci koje zdravstvene institucije u srbiji vrse ovaj zahvat i kakve rizike on nosi? Unapred zahvalna suzana

    Odgovoreno: 22. 07. 2010.

Komentari na pitanje: #65292

    • Detetu od 6 godina se skrivlamuse usta to traje minut nezna sta moze da bude reklisu mi da trazim neurologa molimvas odgovorite sto brze