Poštovani doktore, preporučili ste mi da uz moju terapiju umjesto b-complexa uzmemmilgamma 100, tog lijeka nema kod nas može li neki drugi lijek? Hvala na odgovoru,

    Odgovoreno: 19. 07. 2010.
    • Poštovani doktore, ja sam iz mostara i kod nas nema kupiti lijek milgamma 100, jer sam obišla dosta apoteka i nemaju milgammu 100. Zato sam pitala može li neki drugi lijek i da mi kažete koji? Izvinite na smetnji, i nadam se da će te mi reći naziv nekog drugog lijeka. Hvala,