Postovana, imam bolove u desnom predelu glave. Boli me i desna srana oko uveta tako da ne mogu da lezim na tu stranu. Bio sam kod usnog lekara ali se ispostavilo da je uvo zdravo. Osecam pritisak, bol, trnjenje i vrelinu i u predelu desnog oka kao i u gornjem desnom predelu glave. Ovakvo stanje traje vec vise meseci.

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.

    • Postovani Milose, internetom necemo resiti navedene probleme, koji najpribliznije(na osnovi kratrkog opisa) odgovaraju mesovitim glavoboljama, gde je dobrim delom zastupljena takozvana tenziono-misicna komponenta. Javite se najblizem neurologu(ukoliko ste u vecem centru, najbolje neurologu koji se bavi pretezno glavoboljama).