Postovani doktore hvala vam puno na odgovoru, pisao sam vam u vezi moje majke koja lezi u bolnici u Boru. Trazili ste mi lekarske nalaze vezane za dopler krvnih sudova ali nazalost oni su kod doktora tako da ih ja ne znam, znam samo da joj je jedna strana zakrecena 35% a druga 40%, aritmiju joj nisu ustanovili ali jesu anginu pektoris. Sto se tice njenog stanja ona se sada malo bolje oseca, ali joj je desna strana sve gore ne moze da prica, ruku vise ne moze da pomera a i desna noga joj je sve slabija. Zakazana joj je magnetna rezonanca u Nisu ali tek 31.03.2008. recite mi molim vas da li je to kasno posto nisam mogao da ubedim doktora da idemo ranije na neku od privatnih klinika. reci te mi molim vas ukuliko joj se stanje ne pogorsa kako mi da se ponasamo dali da je forsiramo da se krece da prica ili da je pustimo da miruje, i kako mi mozemo da joj pomognemo posto u terapiju doktora naravno ne mozemo da se mesamo

    Odgovoreno: 21. 03. 2008.
    • Postovani, kada je u pitanju radjenje magneta na privatnoj klinici to ne odlucuje doktor nego vi. To mozete uvek. A ako ipak ostanete za termin 31.03. mozete posle 14h da dodjete i donesete taj magnet na Neurolosku kliniku kada mogu da pogledam i nju i nalaz (tada dezuram, a ako se pak, odlucite ranije javite se pa cemo se opet dogovoriti da je pogledam). Treba da je forsirate i da joj vezbate desnu ruku i nogu, tj.bolje da to rade fizioterapeuti uz podrsku logopeda zbog njenog govora a vi pratite pa kad oni nisu tu vi to ponavljajte. Ispostujte terapiju koju sam vam prethodni put dao, mozete slobodno doktoru da kazete da ste konsultovali drugog neurologa. Ne verujem da ce imati nesto protiv, verovatno je i njegova terapija slicna. Pozdrav