Postovani doktore, zahvaljujem na dosadasnjim odgovorima,ali moja dijagnoza jos uvek nije postavljena.Ponovljeni rezultati RF,CCP,ANA,ANKA,LUPUS i ostali su svi negativni,u medjuvremenu sam uradila i ultra zvuk zglobova saka i ne postoje nikakva ostecenja.Reumatolog mi je rekao da sam zdrava,da bolove koje imam pokusam da neutralisem paracetamolom i da ocekujem da ce sve to proci u nekom narednom periodu,da se obratim fizioterapeutu.Pocela sam sa masazama kicme i vrata,ali bolovi u rukama i nogama kao i utrnulost ne prolaze.Moj lekar mi je dao uput za neurologa,ciji pregled ocekujem.Recite mi,molim Vas sta mogu ocekivati kod neurologa,kakvo je Vase misljenje i da li ovi vise mesecni bolovi kao i otecenost prstiju saka (samo nocu) mogu zaista biti samo posledica umora,moje psihe i niceg ozbiljnijeg? hvala najlepse

    Odgovoreno: 21. 03. 2008.
    • Postovana, ja nisam misljenja da je problem iz domena neurologije kao i da bi vam Paracetamol pomogao. Pokusajte sa tbl.Rantudil forte 1x1. Ipak, javite se sa nalazom neurologa a to da li su tegobe posledica umora (moze da bude kada se potencira slabija cirkulacija), psihe ili neceg ozbiljnijeg (ne verujem) pricacemo po zavrsenom neuroloskom pregledu. Napisite mi i nalaz fizijatra koji vas je pregledao pre nego sto je indikovao vezbe kod fizioterapeuta. Pozdrav