Postovani doktore, Uvek posle dorucka osecam jaku glavobolju. To se desava samo posle prvog obroka nevezano da li je ujutru rano ili kasnije. Bol traje oko sat vremena. Krvni pritisak mi je uglavnom normalan, a samo ponekad malo povisen. Molim vas da mi odgovorite o kakvom se poremecaju radi i sta bi trebalo da preduzmem. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 03. 2008.
    • Postovani, niste mi mnogo rekli o vasem problemu. Da li imate jos neke zdravstvene tegobe? Kakvog ste zdravlja bili do sada? Da li se glavobolja javlja na unos odredjene hrane ili bilo koje? Gde je lokalizovana glavobolja i kakvog je karaktera (pulsirajuca, tisteca, sevajuca i dr., da li prolazi na lekove protiv bolova)? Treba da uradite laboratoriju sa krvnom slikom, EEG. Javite se sa odgovorima i nalazima. Pozdrav