Postovani Doktore, Imam migrenu i ne znam kako da je lecim Kakvu ishranu da primenim i koje lekove da koristim Molim Vas odgovorite mi Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 21. 03. 2008.
    • Postovana, da li ste sigurni da je to migrena? Ko je dijagnostikovao? Po tome kako pitate izgleda da nista o njoj ne znate jer da su je dijagnostikovali neurolozi sigurno bi znali kako da se ponasate i koju terapiju da uzimate. Javite se sa tacnim simptomima koje imate i kome ste se javljali pa cu vam reci u kom pravcu treba da ide terapija. Pozdrav