Pre nekih pola godine majka mi je imala izliv krvi na mozak.Tada je hitno prebacena iz Zrenjanina u klinicki centar Novi Sad gde otkriveno da ima anorizmu oko 6cm.Receno nam je njen slucaj jako komplikovan i da se lecenje neradi nigde kod nas. Dosli smo do adrese doktora koji radi pretezno embolizacije i nalazi se u Madjrskoj.Stupili smo u kontakt ali smo i odustali od toga jer su je u medju vremenu pozvali u klinicki centar beograd gde je dosao profesor iz Grcke.Ispostavilo se na kraju da joj ni tu nisu nista radili.Bila bih vam zahvalna ako bi nas uputili gde jos postoji lecenje za njen slucaj.Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Postovana, niste mi rekli najbitnije - gde se tacno nalazi aneurizma sto opredeljuje dalji tretman. Ako ne moze da se uradi operacija pristupa se embolizaciji a u nekim slucajevima ni to iz razloga da bi se pomoglo a ne odmoglo. Operacije aneurizmi (ponavljam, zavisno od lokalizacije) uspesno rade na Neurohirurskoj klinici u Nisu, kao i embolizacije na Institutu za radiologiju u Nisu. Predlazem da pokusate tu da resite problem, naravno sa svom dokumentacijom. Ako ne mogu da pomognu kolege ce vam predloziti mesto resenja problema. Sa srecom. Pozdrav