POZDRAV ZA VAS.JAVLJAM SE SA NADOM DA CETE MI POMOCI.IMAM PROBLEMA SA DISANJEM.TESKO DISEM I STALNO UZDISEM I CESTO ZEVAM.POMOZITE MI

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Postovana, Uh! Premalo podataka ako ocekujete ozbiljan odgovor. To pitanje mozete postaviti i specijalisti pulmologu, ostalim internistima i lekarima drugih specijalnosti. Za pocetak kazite nesto vise o sebi, koliko se to cesto javlja, u kojim situacijama, od kada traje, da li postoje i druge tegobe? Uradite laboratoriju sa krvnom slikom pa se javite radi dogovora o daljem tretmanu. Pozdrav