Postovani,vec duze vreme (par godina)imam vrtoglavice koje su konstantne,nekada jaceg a nekada slabijeg intenziteta,ali su stalno prisutne.Takodje imam osecaj kao da mi je glava pod nekim pritiskom,kao da je pod stegom.Zbog svega toga postajem nervozan,nesiguran i fobican. Svi nalazi su u redu.Pritisak,krvna slika,ocni pritisak,ocno dno,kolor dopler krvnih sudova vrata,rendgenski snimak vrata.Sve je u redu.Radio sam i EEG,cije je nalaz takodje bio u redu.Ali ja uporno imam vrtoglavice i ne mogu da ih se resim. Molim Vas,da ako imate neki komentar na moj problem,javite mi, jer je sve ovo nekad stvarno nepodnosljivo. Hvala

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Postovani, pretpostavljam da je otklonjeno i usno poreklo vrtoglavica, tj. da je sa sluhom sve u redu (ako nije javite se prethodno specijaliosti ORL). Da li imate neke druge zdravstvene tegobe? Radi zatvaranja dijagnostickog kruga uradite MRI (magnetnu rezonancu) mozga a do tada predlazem terapiju tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela). Pozdrav, javite se sa nalazom.