doktore ,,patim od glavobolje od svoje desete godine sada imam 33,,inace do pre par meseci sam imao uobicajene glavobolje koje sam lecio cafetinom ,brufenom ali u zadnjih par meseci ,,te glavobolje nisu vise takve ,,pracene su mucninom ,,opstom slaboscu bledilom u licu ,,malo se promeni i ispod oka podocnjaci ,,nekako poplave po malo ,,odem daju mi inekciju diklofenaka i ohb12 vitramin,,i nakon sat dva to prodje ,,nisam povracaio nikada dosada ali mi je toljkiko tesko da je to cudo jedno ,,bio sam kod neurologa u kusevcu koja mi je rekla da uradim eeg ,uradio ssaam ali cekam da ga ,citaju..ona kaze da se verovatno radi o migreni rekl mi je doktorka da pijem amigren po jednu tabletu na pocetku napada ,,inace sam imao i napade panike pre par godina i navodno ,,anksioznost ,,i tu pijem vecf terapiju ,,svaki dan ,,ocno dno moi je cisto ,,krvna slika perfektna sto bi rekli ,,crv krv 7 miliona bela 5,2 miliona hemoglobon 158 molim za vase strucno misljenje ,,inace ,,nije mi tolik! o jalk bol koliko mi se vrti u glavi i onako opsta slabost sa spazmom u grudima i konfuzijama ,,nemam smetnje u vidu ,nije pilsirajuci bol,,na vrhu temena i i potiljku su uglavnom bolovi,,i po celoj glavi ,,ali kazem nije to jak bol koliko mi je muka i onako sve opste se lose osecam tih par sati,pozdrav i hvakla vam unapred ,,jer problem je u tome sto se javlja gotovo svaki drugi treci dan a kad ih nema mogao bih da poletim,,ja vas molim ako mozete da mi odgovorite na moj mail ..pomozite mi!!!imam troje male decice a moram da radim ,,a kada me strefi samo mogu da kukakm i lezim bespomocan

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    • Postovani, slazem se sa EEG-om ali uradite i MRI (magnet) mozga sa angiografijom. Najverovatnije su migrenozne glavobolje ali je dijagnostika ipak potrebna. Sto se tice terapije predlazem tbl.Imigran 1 na pocetku napada (idu na recept sa Dg.G43), tbl.Mg 150 2x1, tbl.Vit C 1000 1x1. Javite se sa nalazima. Pozdrav