Doktore pocinjem da brinem za svje zdravlje.Imam samo 38.,osecam se jos mlado,a kad dobijem te bolove pitam se kakav je sudnji dan.Prvi par puta desavalo se jednom u sest meseci ,a sad nesto ucestalo.Zategnu se vratne zile,bol se siri ka slepocnicama sa leve strane osetim jak bol,pa imam osecaj da mi se glava pregrejala.Onda pocnem da podrigujem.Par puta sam i povratila,posle cega mi je bilo lakse.Pokusavam da analiziram kad se to desava...Mozda ima veze sa mesecnim ciklusom.U tom periodu imam blaze vrtoglavice pa nakon par dana kao da mi skoci pritisak pa se desi taj nesnosan bol,koji obicno krece predvece.U naj tezim slucajevima tresla me i groznica.Jedem dosta slatkisa.Pomalo mi oticu noge,a u zadnjih par dana i ruke. Cini mi se kaziprsti nesto vise.Nocu mi ponekad utrnu ruke i budim se umorna,ali treba uzeti u obzir da spavam u drustvu dvoje dece...Nadam se da vas nisam smorila previse.Pozdrav!

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Postovana, uradite rentgenski snimak vratne kicme, dopler krvnih sudova vrata, EEG, laboratoriju sa krvnom slikom i prekontrolisite vid. S obzirom da je ovo odgovor sa distance bez neuroloskog pregleda uradite ove metode pa se javite sa nalazima. Do tada preporucujem u tim atacima tbl.Rantudil forte 1-2x1, tbl. Tetrazepam 1x1. Pozdrav