Pre dve godine sam doživela mali moiždani udar. Nakon svih pregleda uključujući magnetnu rezonancu i skener, zaključak je bio - spazam krvnog suda zbog premora. Kako patim od reumatizma da li bih smela da odem na more ili da se opredleim za banjsko lečenje. Hvala!

    Odgovoreno: 21. 02. 2008.
    • Postovana, mozete da idete na more ali ne bi trebalo da se izlazete najacem suncu. Takodje mozete i u banje da idete. Da li ste mozda radili dopler krvnih sudova vrata (bitno je u slucaju ako imate izrazena suzenja na krvnim sudovima vrata u kom slucaju ne bi smeli da drzite vrat u vodi)? Pozdrav