Dijagnosticiran mi je sindrom karpalnog tunela, pa molim osim lječenja koje provodim u Thallasotheraphii Crikvenica, kako sama mogu kod kuće vježbati i da li to pomaže, te koje vježbe preporučujete? Hvala!

    Odgovoreno: 17. 02. 2008.
    • Postovana, niste opisali intenzitet vasih tegoba, tj.koliko je izrazen sindrom karpalnog tunela. Lecenje ide od fizikalne terapije sa svojim procedurama do efikasne hirurske intervencije od strane plasticnog hirurga. Kazem, to zavisi od intenziteta tegoba i tezine nalaza na EMNG. Ako ima nejasnoca pitajte. Pozdrav