Postovani, Imam cesto kao pritisak u zadnjem delu glave,cesto sam kao pospan,kao da nemam snage ,imam i vrtoglavice(ne tako cesto)i oci su mi kada se to sve desava zamagljene i malo crvene.Imam 32god i do pre 9meseci nisam imao takvih problema tada sam poceo da radim kao profesionalni vozac(vozim nocu) Molim da mi odgovorite,unapred zahvalan

    Odgovoreno: 11. 02. 2008.

Komentari na pitanje: #3027

    • Cesto mi neki pritisak u glavi i glava me boli i nekako mi tmurno i tesko kad me to prati pocnem malo sa vratom da vjezbam posto mi je jedan prsljen deformisan kad okrecem vrat u vratu mi non stop prsti i skripuce to kad radim odmah mi u glavi bude ruzno i i zavrtoglava mi se ako mozete da mi odgovorite unaprijed hvala vam pozzzz elvir

    • Imam eksplozivnu dijaeru koja se ispoljava kad moram da mokrim i da podigem teske stvari (kenjam corbasto) jer ja radim na poluautomatskoj masini koja se zove kramp (ja ga dignem a on sam padne) sta da radim dali da kupujem cepove za vino ili perfeks da se lakse brise? Unapred zahvalan luka