Hvala puno na odgovoru! Pisala sam vam u vezi mog momka koji ima bolove  u donjem delu leđa i u nozi. Pošto ste rekli da vas potražimo na  Neurološkoj klinici, interesuje me da li nam za prvi pregled kod vas  treba uput, i da li je pametno da ide na bilo kakve masaže, jer je on  već krenuo kod jednog čoveka koji je rekao da će da mu biti bolje od  toga. Pozdrav

    Odgovoreno: 10. 01. 2008.
    • Postovana,  za prvi i svaki naredni pregled treba uput. Najbolje je da dodjete kad  uradite snimanje (CT kicme ili MRI). Masaze, ponavljam, ne preporucujem do  snimanja jer ne znate sta vezbate i masirate, moguce je i pogorsanje usled  masaza i vezbanja jer je verovatno discus istrcao (prosto receno) i bez  vezbi. Terapija ostaje kao sto sam vam napisao.  Pozdrav