Poštovani,
    imam 32godine. Pre desetak godina uz PMS pojavile su mi se stravične glavobolje. Snimili su mi glavu i ništa. Doktori su mi rekli da će se posle porođaja povući. Posle prvog jesu, ali se posle drugog opet pojaviše i to u gorem obliku!
    Šta mi savetujete?
    Unapred mnogo zahvalna

    Odgovoreno: 27. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Po Vašem opisu, mada mi niste rekli gde vas boli glava tačno, radi se o migrenoznim glavoboljama. One se potenciraju sa promenom vremena i sa PMS. Kada je bio drugi porođaj, da li sada dojite? Pitam Vas da bih znao koje lekove da Vam preporučim. Kako su Vam snimili glavobolju tada, kojim snimanjem? Dijagnostički principi za glavobolje su magnetna rezonanca i EEG. Preporučujem Vam da to uradite i javite odgovore na pitanja koje sam Vam postavio.
      Pozdrav.