Zanima me ovako: imao sam saobraćajku pre skoro godinu dana. Radio sam MR koja su nalazi bili OK, centar za ravnotežu koji je OK, ali moj problem je sledeći: mislim da imam lošu cirkulaciju i najviše što me brine je da mi ponekad trne i žiga leva ruka i imam nesiguran hod. Sigurnije hodam npr. kad izadjem vikendom i popijem koje alkoholno piće?

    Odgovoreno: 27. 12. 2008.
    • Poštovani,
      Šta je povređeno u saobraćajnoj nesreći? Da li imate vrtoglavicu zbog koje je nesiguran hod ili mislite da su vam slabije noge? Alkoholno piće može hod napraviti još nesigurnijim. Ono gde Vas piće oslobađa i čini stabilnijim je što Vam smiruje napetost, opušta mišiće. Uradite rentgen vratne kičme, dopler krvnih sudova vrata i laboratoriju sa krvnom slikom. Do tada preporučujem tbl.Cavinton 5mg 3x1, tbl.Cardiopirin 100 1x1. Javite se sa nalazima.
      Pozdrav.