Poštovani,
    u zadnje vrijeme me jako boli donji dio kičme i noge od koljena do stopala. Kada sjedim osjetim kao da mi noge trnu. Prije dvije godine dijagnostikovana mi je spondiloza vratne kičme i periatritis ramenog zgloba.
    Interesuje me da li je to povezano sa tim ili je to nešto sasvim novo. Imam 29 godina.
    Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Poštovana,
      kičma je istog kvaliteta i u vratnom i u donjem, slabinskom delu. Uradite MR LS kičme, EMNG nogu. Do tada koristite terapiju tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Mydocalm 3x1. Izbegavajte dizanje tereta, spavajte na što tvrdjem krevetu i nemojte da se znoj suši na Vama. Javite se sa nalazima.