Imam trnjenje leve strane lica, parestezija maksilarnog živca, tj.donji deo brade, polovina, donja usna i leva zigomatična regija, kao i leva polovina jezika. Gde je problem...
    hvala

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Poštovana,
      od kada je to počelo i u kojim se situacijama javlja? Da li prestaje ili je permanentno? Da li bolujete od nečega? Da li imate problema sa zubima? Radi se o iritaciji n.trigeminusa, iz više razloga što ne mogu ovako da Vam kažem. Uradite SEP n.trigeminusa za početak, pa mi se javite. Do tada koristite drag.Trental 400 2x1, drag.Beviplex 3x1.