Javljam se povodom Vaseg odgovora meni. Tu dijagnozu je postavio   porodicni   lekar. Niko u porodici ne boluje od glavobolja. Mesto bola: predeo vrata,   oko ociju,iznad slepoocnica, sa obe strane, retko samo sa jedne. tbl.Mg   150   2x1, tbl.Vit C 1000 1x1, tbl.Bedoxin 2x1- mg 150-da li je ovo magnezijum   od   150 mg i vitamin C od 1000 mg? Da li ove vitamine i magnezijum smem da   uzmem   sama i da pijem, bez prethodne prover krvi ili ttako nesto? Pitam jer se   brinem da ne bude nekih nuspojava? A lek AMIGREN=Bosnalijek?

    Odgovoreno: 23. 11. 2007.
    • Postovana,  glavobolja sa takvim simptomima u periodu napetosti (ispitni rok) moze da  bude i tenzogena. Da bi preciznije odredili vrstu glavobolja i uopste samo  oboljenje uradite dijagnosticke metode koje sam (MRI mozga sa angiografijom,  EEG , laboratorija) prethodni put naveo. Tacno sto se tice doza to su  njihove oznake u mg, Mg od 150mg 2x1, tbl.Vit C od 1000mg 1x1, tbl.Bedoxin  2x1 (samo jedna doza). Naravno te lekove (uglavnom vitamini i minerali)  mozete sami da pijete bez prethodne provere i nemaju nus pojave ako ih  pijete kako sam vam napisao. Mislim da je Imigran bolji od Amigrena. Javite  se sa nalazima.  Pozdrav