Postovani Dr.   Zivim u Makedoniji.?Ozenjen za jedno dete. Nase stanje svi znamo kakvo   je,   pogotovo za mediciniom, te zato se obracam vama.   Vec 3 godina muce me ove simtome(tegobe)   Sve se meni desava u glavi !!! Osecam kako mi oci padaju(sklapaju)a   spavam   kako treba, osecam kao da lebdim, kao da sam pijan(ne pijem i ne pusim),   kao   da nemam koncentraciju , kao da cu pasti u bezsvesti ali ipak stojim na   noge, vrtoglavice, slabo glavobolje, glava uopste nije bistra, pritisak po   celoj glavi, kao da je priklestena necega!, vrtoglavice, itd...itd.... kao   da nemam snage i energije za zivota....zbog sve ovoga gubim i moral za   zivot... sta moze ovo da uzrokuje?   Pregledi: EEG - uredan, krv- odlicni rezultati, srce(EKG)- odlicno,   rengen   za spondilozu - rekli su da je sve OK, Vid - 6/6 odlican, Srednjo ili   trece   uho - odlicno stanje, Tiroidna zlezda- supoer rezultati, mokraca - sve je   OK... znaci sve je u redu ali ipak nista ni je u redu...   Svakog se dana borim za zivot...nemoze vise ovako... Ocu da se sve ovo   jednog dana zavrsiti....Ocu da mogu da normalno radim....normalno izadjen   na   kavu sa prijateljima, jer kad pricam sa nekome meni se tada javljaju   vrtoglavice malo glavobolje....tako reci ne mogu komunicirati jer mi to   zadaje TEGOBE(smeta mi ponekad i galama) !!!   Unapred sam zahvalan za bilo kakav ODGOVOR!!!   MOLIM VAS za brzi, kratak ali jasan odgovor   MOLIM VAS !!!

    Odgovoreno: 10. 11. 2007.
    • Postovani,  niste mi rekli da li ste bili na neuroloskom pregledu i kakav je nalaz ako  ste bili. Da bi dopunili dijagnosticko sagledavanje preporucujem neuroloski  pregled ako niste bili, MRI mozga a ako je sve to uredno onda pregled  psihijatra zbog danasnjeg nacina zivota, stresova i svakodnevnih pritisaka.  Javite se sa nalazima.  Pozdrav