Hvala poštovani,
    Imam dopunu pitanja.. U pitanju je pareza facijalis, koja je nastala odmah nakon rodjenja, predpostavljam nepažnjom babice ili tako nešto...Godinama je dosta stanje popravljeno, čelo mogu da naboram, možda ne baš simetrično kao na desnoj strani, ali dobro, oko mogu da zatvaram, mada mi suzi na hladnoći, jer se verovatno ne zatvara u potpunosti mada to nije vidljivo...medjutim levu stranu usne ne mogu da podignem.
    Pa se pitam da li postoji neka operacija koja bi mi pomogla?
    Hvala Vam puno..

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Poštovana,
      pošto je verovatno usled proteklog vremena nerv facialis delimično atrofirao to mislim da ne vredi njega operativno tretirati već uraditi korekciju oko usne od strane plastičnog hirurga. Do tada pokušavajte sa laseroterapijom i vežbama koje nekad i kasnije daju rezultate uz drag.Beviplex 3x1 i drag.Trental 400 2x1 (posle jela).