Poštovani doktore,
    Prije godinu dana imao sam trzajnu povredu, odnosno na poslu sa dobio udarac šipkom u bradu. Posle par dana počeli su bolovi u potiljku - tačno u babinoj rupi narodski rečeno, koji je pratio zujanje u ušima i mučnina. Radili su mi skener kranicervikalnog prelaza kao i mg. rezonansu i nalaz je bio uredan. Jedan period bolove nisam imao, ali kad su promjene vremena odnosno kad je toplo, opet imam isti bol u potiljku. Neurolog mi je dao dijagnozu cervikalni sindrom i preporučio plivanje.. Fizikalnu terapiju mi niko nije predlagao.
    MolimVas da mi Vi date Vaše mišljenje o svemu ovome. Napominjem kad mirujem nikakvih problema nemam.
    Zahvalan