Poštovani,
    moj problem je poremećaj centra za ravnotežu, odnosno poremećaj karbonatnih kristala kako kaže moj otorinolaringolog. Dao mi je neke vježbe da radim dva puta dnevno, a za osjećaj ravnoteže sam dobila lijek vertirosan koji mi je pomogao da se osjećam stabilnije pri hodu. Snimala sam glavu i snimci su pokazali da je sve u redu. Pošto moj problem traje od prošle god. a najgore je prilikom promjene vremena pojavila se i panika tako da sam na kraju potražila pomoc psihologa, a i psihijatra. Po preporuci psihijatra pijem centrac od 10mg. Nekih mjesec dana sam pila tri puta dnevno, a prije tri dana doza je smanjenna na dva puta. Moj problem je i dalje ostao isti, ti lijekovi mi baš i nisu nešto pomogli. Mučnina u stomaku, nestabilnost pri hodu i zanošenje u lijevu stranu se nastavljaju. Zaboravila sam napomenuti da su po dijagnozi otorinolaringologa, karb.kristali pomaknnuti u lijevu stranu te zato pri hodu se zanosim u lijevo.
    Ja bih Vas molila za neki savjet kako da riješim ovaj problem. Da li možda treba uraditi još neku analizu ili otići kod još nekog doktora ili što već da uradim. Bila sam i kod neurologa na pregledu i po njegovom mišljenju se takodjer radi o poremećaju centra za ravnotežu. Ovo stanje traje od prošle god. i veoma smeta u svakodnnevnom životu, na poslu itd. Recite mi, molim Vas da li bioenergija može pomoći kod ovakvih problema?
    Puno Vam hvala