Bolovi u preponi su toliko jaki da onemogućavaju hodanje, nogu mogu unazad da podižem i ti pokreti su bez bola, ali hodanje nikako.

    Odgovoreno: 03. 11. 2008.
    • Poštovana,
      da li ste bili na pregledu već kod nekog specijaliste. Ako nije došlo do istezanja neke tetive (sport i sl., ne znam čime se bavite) onda je u pitanju kičma i trebalo bi da se slika lumbosakralni deo kičme (rentgen ili CT kičme). Do tada preporučujem tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Mydocalm 3x1.