U poslednje vreme imam blago povišenu temperaturu sa vrtoglavicom i bolovima koji se protežu s leđa na stomak. Boli me glava u predelu slepoočnica praćena mučninom.
    Da li postoji razlog za brigu i hitan odlazak kod lekara?

    Odgovoreno: 03. 11. 2008.
    • Postovana, koje je to poslednje vreme? Bol od ledja preko stomaka moze ukazivati na bubrege, cak i sa temperaturom. Sto se tice glavobolje kakvih je karakteristika? Da li vas boli vrat? Predlazem da prvo uradite laboratoriju sa krvnom slikom a onda da vas po potrebi pregleda infektolog ili neurolog. Pozdrav