Glavobolje se javljaju nezavisno od vremena ili stresa, mada mi je nešto teže u glavu kada je oblačno...niko od roditelja i rodbine nije bolovao od glave, jedino baba je imala glavobolje, ali kažu da je imala i od čega, jer je izdržavala 7-oro djece.....što se tiče nervoze, previše sam nervozan, ali nekako mi ne ide u glavu da takav kratak bol može da izazove nervoza...pritisak mi je normalan kad me glava boli.

    Odgovoreno: 03. 11. 2008.
    • Postovani, niste mi rekli o kakvom obliku glavobolja se radi (tisteci bol, pulsirajuci, sevajuci i sl.), kakve duzine trajanja, na sta obicno prolazi, koliko su ceste, od kada ih imate? Kakav vam je vid? Uradite laboratoriju sa krvnom slikom i EEG za pocetak pa se javite sa nalazima i odgovorima. Pozdrav