Poštovani,
    Imam 25 godina i molim Vas za savjet. Prije mjesec dana sam imao ujede stjenica (kimaca) i to se manifestovalo osipom po koži. To je relativno brzo prošlo i poslije desetak dana sam se počeo osjećati jako loše. Glavobolja, povišen pritisak, lupanje srca i aritmija. Uradio sam sve pretrage i ustanovljen mi je adeno virus. Pio sam Omega 3 kisjeline, vitamin C i osjećao sam se dobro. Jednog dana sam osjetio bolove i punoću u potiljačnom dijelu glave, osjećaj "pijanstva" i jaku vrtoglavicu te trnjenje prstiju na desnoj ruci i desne noge. Bio sam kod ORL i na Kaloričkom testu nije bilo odziva na obije strane. Dijagnoza je bila LABYRINTHYTIS TOXICA i uput neurologu koji će se desiti u ponedjeljak. U međuvremenu pijem Urutal tablete i vrtoglavica i bol u potiljku su nestali, ali je ostao "čudan osjećaj u glavi" i trnjenje udova. Jako sam zabrinutda nije možda neka teža bolest mozga ili možda tumor.
    Unaprijed zahvalan na odgovoru,
    Krsto

    Odgovoreno: 03. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #14033

    • Već 10 dana me peče desna strana potiljka, kao i ta strana vrata i malo gornji deo ramena, znači osećaj trnjenja i pečenja leva strana nista. Ne mogu na toj strani glave da ležim ni da se oslonim na jastuk, pečenje i osećaj utrnosti se pojača. Molim za mišljenje.