Hvala na odgovoru! Dodajem da sam radila EEG glave i CT mozga, svi nalazi su u redu. Doktor je konstatovao da su glavobolje migrenične, a i gotovo uvek me boli leva polovina glave, uglavnom iznad oka. Ponekad me boli i cela glava, ili samo pozadi ka vratu. Išla sam i na snimanje vratnog dela, i vid sam proveravala i sve je u redu. Krvna slika mi je uvek odlična. Volela bih kad bih mogla da pomognem sebi na neki drugi način, a da to nije kljukanje lekovima. Prve glavobolje su mi se javile još u petom razredu osnovne, i od tada ne prestaju. Nekad po nekoliko dana glavobolja ne prestane, a nekad prođe i mesec da me ne zaboli. Najčešće reagujem na promene vremena i kad sam neispavana. Pokušaću sa Imigranom, nisam ga do sada uzimala.
    Hvala još jednom!

    Odgovoreno: 30. 10. 2008.
    • Poštovana,
      preporučujem sve ove tablete koje sam preporučio. Vaša glavobolja liči na migrenoznu. Hormonski uticaj postoji pored naslednog, često te vrste glavobolja prestanu u određenim godinama života same po sebi. Tabletarna terapija nema alternativu, na žalost, postoje pokušaji genskog lečenja, akupunkture...