Poštovani,
    javila sam se neurohirurgu na pregled sa rezultatom MR i urađen je sc glave, sve je uredu, čak je začuđen mojim otežanim hodom. Preporučio je banju.
    Interesuje me šta bih mogla piti protiv bolova, s obzirom da trenutno ne uzimam ništa od lekova. Iskreno ne shvatam ni sama taj otežani hod, tačnije otežanu pokretnost desne noge. Bolovi nisu stalni, već povremeni, nezavisno od toga ja se ne mogu normalno kretati.

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Poštovana,
      nisu mi baš najjasnije Vaše tegobe, konfuzno ste ih opisali. Ako sam dobro shvatio Vas boli desna noga zbog čega otežano hodate. Ali, ako je tako, niste trebali da radite MR glave, nego MR lumbosakralne kičme i EMNG. Do tada možete uzimati tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Mydocalm 3x1. Javite se sa odgovorima i nalazima.