Povremeno mi se javlja bol iznad desne obrve, koji se širi prema slepoočnici. Bol nije jakog intenziteta, ali je često praćen vrtoglavicom, mukom i povraćanjem. Pritisak mi se povremeno poveća do 160/100. Po potrebi koristim lek Prilazid od 2.5mg (po pola tablete). Nemam problema sa vidom, osim što nosim naočare za čitanje i rad (imam 55 godina).
    Interesuje me šta bi moglo da bude uzrok mojim tegobama?
    Unapred zahvalna,
    Beba