Vec sam Vam jednom pisala i fvala na odgovoru, mada sam skoro bila sigurna da je to od ljekova, no nema veze, posljednje što gubi čovjek je nada. Želim Vam postaviti još jedno pitanje, a možda i više. Imam 38 godina i naravno Parkinsonizam.
    Da li se mogu na ovu vozrast podloziti na operaciju so kojom se ugraduje apart u glavi koi kontroliše dopamina, ako može gde se operirati i koliko košta ova operacija. Ovo zatoa što sa ljekovima ide mnogu teško, a tremor se nikada ne umiruje, nego sa vremenom se sve vise pojačuje.
    Fvala i čekam odgovor..
    pozdrav iz Makedonije...