Poštovani doktore,
    Imam 16 godina. bavim se aktivno sportom no imam neke čudne bolove u glavi i vratu. Kao da počinju od krajnika, nastavljaju se u vratu i sve do zadnjeg dijela glave. Ne znam da opišem, kao da imam neki užasni pritisak, kao nešto teško da imam na tom dijelu glave. I kada me to boli boli me i dio iza ušiju. Nekada kada me boli ja opipam taj dio i on je naspram ostalog dijela glave nekako mekaniji no uvijek me boli samo to što sam vam navela.. Bol nije tako česta, traje oko 2, 3 sata. Nekada osjećam da teško dišem. Ti bolovi su počeli prije ljetnog raspusta, i užasno me glava bolila. No kada sam otišla na more 25 dana bolova nikako nije bilo. I sve do sada. Juče se bol vratila.. Bojim se da nije neka ozbiljna bolest, kao tumor. Za 2 dana imam zakazano.
    Ako mi možete pomoći i reći otprilike šta bi to moglo biti? Pozdrav i hvala