Imam 30 godina i već duže vreme imam jako ukočena ramena i vrat, od nedavno su počele glavobolje, nesvestice, gubitak ravnoteže, bolovi u donjem delu leđa, bolovi u rukama, dlanovima, trnjenje.
    Nadam se da na osnovu datih tegoba možete da procenite o čemu je reč i da li se treba javiti lekaru.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 27. 09. 2008.
    • Poštovana,
      radi se o verovatno o deformitetu i okoštavanju vratne i slabinske kičme. Dobro bi bilo da uradite rentgen vratne i LS kičme, dopler krvnih sudova vrata, MR mozga, laboratoriju sa krvnom slikom. Do tada uzimajte tbl.Cavinton 5mg 3x1, tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Sirdalud 4mg 2x1. Javite se sa nalazima.