Poštovani,
    imam 17 god i povredila sam desnu ruku, tj .radi se o teškoj leziji nervus ulnarisa. Nakon EMNG testa dijagnostikovan je kompletan blok provođenja nerva ispod nivoa lezije. Nakon toga urađena je operacija i tri nedelje od operacije sprovedene su fizikalne terapije, međutim i dalje nemam osećaj u malom i domalom prstu. Sada već primećujem da domali i mali prst ne mogu potpuno da ispravim i atrofija mišića šake baš napreduje.
    Interesuje me da li je moguće da se funkcija nerva povrati i koliko taj oporavak obično traje? I koje su posledice nakon ove povrede?