Od 89 godine imam napade, doktori kažu da je EPI,  ja sumnjam, al eto neka bude. Pijem LAMIKTAL 50mg i TREGRETOL 200mg pila sam i TREGREOL 400mg, CR APAURIN i nesto sa ED.. tako nešto, RIVOTRIL, FERNABITON i još dosta tih ljekova i nijeda mi ne pomaže, samo pravi gore stanje. Svaki EEG od 89 god. je u granicama normale, isto i CT. Sve nalaze sam radila na Klinici u Sarajevu, ležala 15 dana, tako da sam sve moguće nalaze uradila, osim MR, to ne mogu zbog šrafa u stopalima. Sve je bilo u granicama normale, a meni sve gore stanje.
    Šta da radim? Legla sam, ne mogu napolje i to mi se dešava i u kući i vani, nema više predosjećaja kao prije.
    Molim Vas da mi pomognete.
    Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Poštovana,
      MR je vrlo bitan. Zato proverite kod radiologa gustinu metala u nozi, jer određene metale MR dozvoljava. Zvanično ugrađeni metali od 2000.g. mogu, a do 2000 ne, ali treba proveriti. Niste mi opisali detaljno Vaše tegobe, ne znam kakvi su to napadi, kako izgledaju, koliko često, kako reaguju na lekove. Bez toga ne mogu da Vam dam savet. Da li je neko u porodici imao epilepsiju? Kakav vam je bio porodjaj, da li ste imali fras u detinjstvu?