Poštovanje doktore,
    Imam 35 godina. Od 1990.god. počelo je da mi se dešava da se na trenutak "gubim", nisam mogao u tim trenucima da se sjetim sa kim pričam i o čemu pričamo, to traje minut do dva. Išao sam ljekarima ovde u Danskoj gdje i živim i svaki put je bio odgovor da je hiperventilacija. Na odmorima u Jugoslaviji mi se dešavalo isto i u tim trenucima isto mnogo malaksam, imam probadanje oko srca i u grudnom košu, gušenje, trnjenje lijeve ruke skoro do ramena, trnjenje desne ruke, trnjenje na lijevoj strani lica i nosa ,trnu mi usne i jezik, imam jake glavobolje. Dobijao sam injekciju za smirenje i onda mi bude lakše, ali se to odmah sutradan ponavlja. 2000. godine u Danskoj su mi rekli da imam epilepsiju na EEG pregledu, to sam sve ponovio i na VMA i kod privatnog ljekara u Loznici i oni su rekli takođe da je epilepsija. Pio sam tablete, ali su simptomi se nastavili, vrtoglavice praćene svim tim ostalim simptomima su skoro svakodnevne. Išao sam kod psihologa na razgovore, ali nije pomoglo. Imao sam MR glave i rekli su da je sve uredu ,više puta je radjen CT glave i rekli su da je sve uredu. Aprila mjeseca ove godine upućen sam u Specijalizovanu bolnicu za epilepsiju i tamo su mi ukinuli tablete i bio sam 3 dana na EEG-u i video nadzoru, za to vrijeme dobio sam napade po 8 puta dnevno i rekli su da to nije epilepsija. Uputili su me psihijatru na razgovore, gdje imam vrijeme tek 15 oktobra. Zadnjih 5 dana sam imao napade oko 8 navece i u tim trenucima dječih imena i supruginog imena se ne mogu sjetiti, supruga je rekla da pocrvenim i da kao malo otežano dišem. Bio sam sinoć u Hitnoj, radili su EKG i pregledao me ljekar i rekao da misli da nije srce (prije 4 mjeseca su radili ultrazvuk srca i rekli su da je sve uredu). Noćas mi se nastavilo trnjenje oko usana i lijeve ruke i noge, otežano disanje, probadanje u grudima i kao blag pritisak u grudnom košu, oko nosa mi mnogo trne takodje, to me i u 6 jutros probudilo. Prije 2 mjeseca su mi vadili krv i radili EKG i takođe su rekli da je sve u redu. Imam suprugu i dvoje djece iz prvog braka i postao mi je život nepodnošljiv.
    Molim Vas za pomoć. Unaprijed hvala i sve najbolje Vam želim.
    Srećko.