1. Utrnulost zuba i desnog obraza

    Pitanje broj: #143393

    Moj dečko je pre 10 dana dobio više udaraca u glavu. Bio je i na ušivanju međutim neprestano se žali na utrnute zube i na utrnutost desnog obraza na kom je dobio mnogo udaraca. Rekao je to lekarima međutim govorili su da sačeka da prođe otok pa će onda videti šta je to. Skinuli su mu pre 2 dana konce međutim nisu ništa preduzeli po pitanju njegove žalbe na utrnuće.

    Odgovoreno: 12. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Potrebno je da znam na kom delu glave ili lica se nalaze posekotine zbog kojih su stavljeni šavovi, kao i kakav je neurološki nalaz i nalazi urađenih snimanja. Utrnulost koju oseća može biti direktna posledica oštećenja nerva usled posekotine, otoka, ali i posledica nekih drugih dešavanja. Neophodno je da se vaš dečko javi na neurologu.