Postovani, imam dijagnozu neurofibrom na butini, tri puta operisana, i sada se pojavilo cetvrti put. Da li postoji neki drugi nacin da se otkloni osim hirurskog, mozda neke kreme ili obloge za ublazavanje bola? Boli me dok stojim, a najcesce dok lezim. Nisu cesti, najcesce po noci. Pojavilo se pre 12 godina. Pomagale su mi obloge schweden bittera, ali sada vise ne pomazu. Ne pusim, ne pijem. . . Niko u porodici nema nesto slicno. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 23. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #85201

    • Da li je moguce oprisati neurofibroma ako je na licu i iz estetskih razloga, na vma ili nekoj dobro opremljenoj drzavnoj bolinici. . . ? Razlog je vise estetski i emotivni operacije u privatnim klinikama su veoma skupe? I sta je potrebno od papira?