Mozete li da mi "prevedete" dijagnozu: rtg c kicme u dva pravca: spondylosis cervicalis. Ispravljena fizioloska lordoza cervikalne kicme. Rtg th kicme u dva pravca: scolyosis incipiens. Inace, imam 26 godina. Vec nekiliko godina ima bolove izmedju plecki, pa me lekar uputio na rendgen. Ima li mi pomoci? Hvala! Jelena.

    Odgovoreno: 24. 12. 2010.

Komentari na pitanje: #73983

    • Mozete li mi protumaciti nalaz rtg ckicme u 2 pravca: degenerativne promene vratnog dela kicmenog stuba, sa izrazenim osteifitima i umerenim suzenjem iv prostora c5-c6. Hvala unapred