Postovanje, koja je najbolja bolnica u beogradu da studiram neurohirurgiu? Jer sam upisao na beogradom fakultetu i studija ce poceti pocetak oktobra, , stranac sam, iz libye, studiram srpski jezik i zivim u beogradu, , , , hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Predpostavaljam da ste upisali medicinu, i da se studije koje pominjete odnose na medicinu. Na v i vi godini studija imacete predmet hirurgija, u sklopu kojeg se pohadjaju vezbe i iz neurohirurgije. Nastavnu bazu predmeta hirurgija najvecim delom cini kadar sa instituta za neurohirurgiju klinickog centra srbije, ali i predavaci i naucni radnici iz drugih ustanova u beogradu.
      druga varijanta je da ste medicinu vec zavrsili i da otpocinjete specijalizaciju iz neurohirurgije. Ja sam deo svoje specijalizacije proveo na gore nevedenom institutu, i iskustva sa drugim ustanovama u tom smislu nemam.
      puno srece u studiranju.
      p. S. Slika je lepa.