Postovani doktori. . . Imam sina star je osam meseci, sa dva meseca je operisan i ugradjen mu je sant, imao je hidrocefalus. . . Moj sin izgleda odlicno, vrlo je zivahan, veseo, prelepa beba, i izgleda potpuno zdrav i normalan. Zanima me da li ce tako ostati i u buduce, i da li ce biti bez posledica zbog svoje bolesti

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Sigurne odgovore na vasa pitanja vam niko ozbiljan ne moze dati, ali obicno su rezultati lecenja kod pravovremene ugradjne vp pumpe dosta dobri, i omogucuju normalan razvoj. Naravno potrebne su strucne kontrole stanja deteta i same pumpe (koja kao i svi mehanizmi ima svoj ogranicen radni vek) .