Pre dva meseca mi je na mr utvrdjena arahnoidna cista veličine pesnice na levom ceonom reznju, posetila sam 3 neurohirurga, 2 su misljenja da treba pratiti i ponoviti mr za 6 mesecia trece misljenje je ugradnja santa. Odlasku na mr je prethodio gubitak svesti usled glavobolje od nekoliko sati-prilikom kog je doslo do umokravanja, napominjem da sam svest izgubila sedeci na stolici-majka je u strahu pokusala da me prebaci na krevet i pri tom me ispustila na pod- nije bilo ni grcenja ni ugriza jezika, a glavobolje imam prethodne 2 godine, sta mi je ciniti?

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #54844

    • sinisa ilijin 08. 06. 2011.

      Molim da mi ogovorite na moje pitanje imam vrtoglavicu i stalni bol u potiljacnom delu glave prosle godine mi je uradjena mr endokranijuma glave i c kicme dijagnoza je cephalea syptomatica. Syvertiginosum. Cysis arachnoidalis reg prepont. Cum compressio ab. Mikroischaemio cerebri reg frontalis bil. Pdiv c6-7. Vec 16 meseci imam jake tegobe isao sam kod neurohirurga i neurologa lekari mi kazu da nemogu tu ista pomoci molim vas odgovorite mi sta da radim ovako nemogu da funkcionisem unapred zahvalan.