Postovani doktore molim da mi objasnite ovu dijagnozu za bebu od mjesec dana neonatus temporarius eutrophicus microcephalia agenesio lobus frontalis et temporalis l. Sin shizencephalia l. Dex agenesio corporis callosi et septi pellucidi nrs unaprijed hvala

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #52789

    • Mozetel mi odgovorit na pitanje, moj sin ima vise dijagnoza ali me ove dve vise zabrinjavaju to jest-agenesio septi pellucidi-i ova koja se nemoze operisat to je hydrocepalus iteresujeme dalji zivot mog djeteta. . . . Jos da napomenem da ima epilepticke napade strasne. . . Hvala puno. . .