Pocituvan doktore vi pisuvam od makedonija. Vo april 2008god. Sum operirana so dg. Hdi i. V l5 s1 dex. Op; in terhaemilaminectomia l5 s1 dex. Flavectonia. Foramoinotomia s1 dex. Extirpatio disci. No i posle seto toa jas povtorno imam bolki, i se rasprostraneti na dvete noze i na desna raka, pa se do vratot. Nozete, a isto taka i desnata raka mi trpneat isto kako da mi se pod anestezija. Pred dva meseca napraviv povtorno snimka na magnetna rezonansa i rezultatot e sledniov; na nivoite l4-5 i l5/ s1 vidlivi degeneracii na i. V. Diskusite so diskus hernii gr. 3 na obete nivoi. I. V. Prostorot l5/s1 lesno stesnet. Ve molam da mi objasnite sto znaci toa i ve molam za vas sovet. Odnapred vi blagodaram.

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Problemi vezani za desnu ruku nemaju veze sa operacijom koja je preduzeta. U cilju ispitivanja tog problematrebauraditi sem klinickog pregleda i mr vratnog dela kicme i emng. Sto se tice postoperativnih bolova niz obe noge, na osnovu onoga sto ste vi prepisali sa nalaza, terebalo bi sliku odneti vasem operatoru i savetovati se sa njim u vezi eventualne nove operacije.