Postovani, interesuje me kakvu reputaciju medju strucnjacima ima neurohirurgija klinickog centra u tuzli? Moj brat ima zakazanu operaciju tumora u malom mozgu tamo i receno mu je da je to komplikovana operacija ali da su hirurzi uvjereni da je mogu obaviti oni. Druga bi opcija bila neurohirurgija na vma. Hvala na savjetu.

    Odgovoreno: 01. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Nn. Ne mogu komentarisati rad kolega iz tuzle, jer prosto nisam upoznat sa njihovim radom. Upoznao sam nekoliko kolega iz sarajeva na strucnim sastancima, no sem odlicnih prezentovanih naucnih radova, ne mogu komentarisati ni njihov operativni rad, iz istog razloga kao i kod kolega iz tuzle. Ipak, moram vam reci da je bi svaki specijalista neurohirurg trebao biti edukovan za operacije u zadnjoj lobanjskoj jami.