Interesuje me sta mi mozete reci o kraniocerebralnim povredama glave, i kako se to moze na koje nacine leciti?

    Odgovoreno: 24. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pitanje je vrlo uopsteno i siroko pa bi takav bio i odgovor, za sta, nazalost nemamo ni vremena ni prostora da pisemo. Ako imate neko konkretno pitanje-slucaj u vezi kc povreda, slobno postavite, ako ne, za teoriju savetujem neki od udzbenika medicine ili odgvarajuci sajt na www.